Filo Kiralamanın "Güvenilir Yolu"

0232 486 03 35

  Nakitinizi İşinizi Büyütmek İçin Kullanın

  Kiralamak aracın sadece kullandığınız kısmını satın almaksa araç bedelinin tamamını ödemek demektir. Araç bedelinin tamamını ödemek de getirisiz aktife sahip olmak anlamına gelir. Üstelik araçların satın alımını finansman kullanarak yapar iseniz, aylık ödemeleriniz filo kiralamaya ödeyeceğiniz tutara göre çok daha yüksek olur. Filo kiralamayla sağlayacağınız avantajla, kullanmadığınız nakitinizi işinizi büyütmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca filo kiralamanız durumunda aylık ödemelerinizin tamamını gider yazarak vergi yönetimi de yapmış olursunuz.

  Zamandan Tasarruf

  Araç filonuzun tüm alım işlemleriyle Pratik Filo ilgilendiği için sipariş verme, araç bekleme ve teslim alma işlemleriyle uğraşmaz, zamandan tasarruf edersiniz.

  Öncelikli Hizmet

  Kendi araç filonuzu satın alırsanız araçların bakım ve onarımlarıyla uğraşmak için zaman ve enerji harcamak zorunda kalırsınız. PRATİK FİLO KİRALAMA dan hizmet aldığınızdaysa, bakımla ilgili konuları bize bırakıp daha düşük maliyetlerle servis hizmeti alabilirsiniz. Üstelik PRATİK FİLO KİRAMA’nın yurt çapındaki anlaşmalı servisleri sayesinde her zaman öncelikli olarak hizmet alır ve her zaman rahat edersiniz.

  Sigorta Primleri

  Zorunlu trafik sigortası ve kasko sigortaları sizin yerinize yaptırılırken, PRATİK FİLO KİRALAMA ‘nın aldığı yüksek indirim avantajları kira bedelinize yansır.

  Finansal Avantajlarınız

  İşletmenizin araç filosuna ihtiyacı olduğunu düşünüyorsunuz. Ancak uygun araç ve model seçimi, teklif alımı, yasal işlemlerin takibi, filo yönetimi, bakım ve onarım süreçleri ve bunlara bağlı iş-zaman kayıpları, sonrasında da araçların yenilenme faaliyetleri için satın alma işlemleri sizin için çözüm bekleyen ve zamanınızı alan bir sorun. Oysa, zamanı işinize ve kazançlarınıza ayırmak istiyorsunuz.

  Aylık Sabit Ödeme

  Her ay sabit bir tutar ödemenin avantajını yaşayın. Ödemeleriniz aylık bazda sabitlenir. Siz de bütçenizi buna göre yapabilir, her ay aynı tutarda ödeme yapmanın avantajını yaşarsınız.

  Filonuzu Yönetelim

  Yönetim kolaylığı: Araçlarınızın bakın, onarım, yol yardımı, sigorta ve motorlu taşıtlar vergileriyle uğraşmaz, zaman ve enerji harcamazsınız.

  Dilediğiniz Yerde Teslim

  PRATİK FİLO KİRALAMA’dan kiraladığınız araçlar kapınıza kadar getirilip, Türkiye çapında dilediğiniz her noktada size teslim edilir.