Filo Kiralamanın "Güvenilir Yolu"

0232 486 03 35
  Kurumsal Kimliğimiz
  Hakkımızda
  Pratik Filo, kurumsal şirketlere sunduğu butik hizmetiyle öne çıkan araç kiralamayı uluslararası standartlarda gerçekleştiren 2011 yılında kurulmuş bir İzmir firmasıdır.

  Müşterilerine en iyi hizmet anlayışı ile global standartlarda hizmet veren şirketimiz ulusal ve uluslararası partnerleriyle ile tüm Türkiye de hizmet vermektedir.

  Pratik Filo, bünyesinde Ticari Araç Kiralama ruhsatı da bulunan şirketimiz ayrıca ticari araç kiralama hizmeti de sunmaktadır.

  Özellikle 444 hatlar yerine birebir müşteri temsilcileri ile 7/24 hizmet veren şirketimiz iletişim de rakiplerine göre fark yaratmaktadır. Bu sayede araçlarla ilgili her türlü problemin çözümü çok kısa sürede sağlanmaktadır.

  Kurulduğumuz tarihten itibaren sadece yetkili servislerle hizmet sağlayan şirketimiz kiraladığı tüm araçlarda Allianz Sigorta A.Ş ile Kasko ve İ.M.M (İhtiyari Mali Mesuliyet) hizmeti vermektedir. Özellikle son dönemde trafikte oluşan hasarlarda açılan değer kaybı davalarında sunduğu İ.M.M hizmeti bu anlamda şirketimizi kiralama sektöründe öne çıkarmaktadır.

  Pratik Filo’ nun yüksek hizmet kalitesi ve müşterilerimizin memnuniyeti, sorumluluklarımızı sürdürürken enerji ve motivasyon kaynağımız oluyor. Böylece sektörel beklentilerin üzerinde hizmet anlayışımızla rakiplerimizden farklılaşıyoruz. Yaygın hizmet ağımız ve değerlerimizle Türkiye’nin en beğenilen filo kiralama markası olmayı sürdürüyoruz.
  Pratik Filo stratejisini; müşterilerine karşı her zaman 'şeffaf' , 'anlaşılır' ,ve 'sorumlu' bir yaklaşımla, ihtiyaçlarına uygun hizmetler sunarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmek ilkeleri üzerine yapılandırıyor. Müşterilerine kalıcı değer katma misyonuyla, koşulsuz ve sürdürülebilir müşteri memnuniyetini hedefliyor.